- Home
- Tuin & klussen
- Tuin
- Planten, vijver & overig
- 5five Metalen en plastic afwasrek - Grijs, 44 x 24 x 38 cm
5five Metalen en plastic afwasrek - Grijs, 44 x 24 x 38 cm
Prijs
€ 13,99
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 22-10-2026 22:41 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- 5five
- Categorie
- Planten, vijver & overig
- Meer van dit merk
- Alle 5five planten, vijver & overig
- Beste keuze
- De beste planten, vijver & overig van 2026
- GTIN
- 3560234464933
- Kleur
- Grijs
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 13,99.
- Laagste prijs
- € 13,99
- Hoogste prijs
- € 13,99
- Gemiddeld
- € 13,99
- Nu
- € 13,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 13,99
- Hoogste prijs
- € 13,99
- Gemiddeld
- € 13,99
- Nu
- € 13,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de 5five Metalen en plastic afwasrek - Grijs, 44 x 24 x 38 cm
Ontdek de 5five Metal & Plastic Afwasrek in een stijlvol grijze afwerking, ontworpen om je keuken met stijl en efficiëntie te organiseren. Dit luxueuze, twee etages tellende rek biedt een ruimtelijke en praktische oplossing voor het drogen van maar liefst 17 borden, kommen, mokken en glazen, inclusief een speciale bestekbak en geïntegreerde glashouders. De duurzame constructie omvat een hoofdstructuur van gegalvaniseerd staal met poedercoating, een polypropyleen opvangbak en extra onderdelen van gegalvaniseerd staal voor een lange levensduur. Het moderne design past bij elke keukeninrichting en biedt tegelijkertijd uitzonderlijke functionaliteit. Eenvoudig te monteren met de meegeleverde set en gemakkelijk schoon te houden door afnemen met een vochtige doek. Dit rek is ideaal voor dagelijks gebruik binnenshuis. Het wordt geleverd met een tevredenheidsgarantie en een minimale wettelijke EU-garantie van 2 jaar voor uw gemoedsrust. Gebruik het rek altijd op een vlak, stabiel oppervlak en vermijd overbelasting, blootstelling aan scherpe impacts en extreme hitte.
Veelgestelde vragen over de 5five Metalen en plastic afwasrek - Grijs, 44 x 24 x 38 cm
- Wat kost de 5five Metalen en plastic afwasrek - Grijs, 44 x 24 x 38 cm?
- De 5five Metalen en plastic afwasrek - Grijs, 44 x 24 x 38 cm kost € 13,99 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 22 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de 5five Metalen en plastic afwasrek - Grijs, 44 x 24 x 38 cm in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de 5five Metalen en plastic afwasrek - Grijs, 44 x 24 x 38 cm is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 13,99.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de 5five Metalen en plastic afwasrek - Grijs, 44 x 24 x 38 cm?
- Merk: 5five; GTIN: 3560234464933.
Vergelijkbare producten
Alles in Planten, vijver & overig