1. Home
  2. Chung Jung One Bloemmix voor knapperige Koreaanse pannenkoek...
CHUNG JUNG ONE

Chung Jung One Bloemmix voor knapperige Koreaanse pannenkoek 500 g

Prijs

€ 2,69

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 04:50 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
CHUNG JUNG ONE
GTIN
8801052035840

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 2,69.

Laagste prijs
€ 2,69
Hoogste prijs
€ 2,69
Gemiddeld
€ 2,69
Nu
€ 2,69
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 2,69
Hoogste prijs
€ 2,69
Gemiddeld
€ 2,69
Nu
€ 2,69
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Chung Jung One Bloemmix voor knapperige Koreaanse pannenkoek...

Maak de perfecte, knapperige Koreaanse pannenkoeken zoals in een restaurant met Chung Jung One Korean Crispy Pancake Mix. Dit veelzijdige 500g pak is een essentieel basisproduct voor in uw voorraadkast om moeiteloos heerlijk gouden en bevredigend knapperige pannenkoeken, bekend als 'jeon', te bereiden. Voeg gewoon water toe aan de voorbereide mix, meng met uw favoriete ingrediënten zoals zeevruchten, kimchi of verse groenten, en bak ze in de pan tot ze perfect knapperig zijn. Geworteld in Zuid-Korea's diepe traditie van gefermenteerde voedingsmiddelen en uitgesproken smaken, levert Chung Jung One elke keer een authentieke smaak en textuur. Dit product bevat geen van de 14 belangrijkste EU-allergenen, waardoor het een uitstekende keuze is voor veel huishoudens. Bewaren op een koele, droge plaats en na opening goed gesloten houden. Breng de authentieke, knapperige smaak van Koreaanse gerechten naar uw eigen keukentafel.

Veelgestelde vragen over de Chung Jung One Bloemmix voor knapperige Koreaanse pannenkoek...

Wat kost de Chung Jung One Bloemmix voor knapperige Koreaanse pannenkoek 500 g?
De Chung Jung One Bloemmix voor knapperige Koreaanse pannenkoek 500 g kost € 2,69 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Chung Jung One Bloemmix voor knapperige Koreaanse pannenkoek 500 g in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Chung Jung One Bloemmix voor knapperige Koreaanse pannenkoek 500 g is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 2,69.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Chung Jung One Bloemmix voor knapperige Koreaanse pannenkoek 500 g?
Merk: CHUNG JUNG ONE; GTIN: 8801052035840.
€ 2,69
Joybuy
Naar winkel