1. Home
  2. Verzorging & beauty
  3. Verzorging & make-up
  4. MeoMagic accessoires stickers voor gel nagels 20 stuks 14 92
MeoMagic

MeoMagic accessoires stickers voor gel nagels 20 stuks 14 92

Prijs

€ 2,25

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 00:07 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
MeoMagic
Categorie
Verzorging & make-up
Meer van dit merk
Alle MeoMagic verzorging & make-up
Beste keuze
De beste verzorging & make-up van 2026
GTIN
6964002916070

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 2,25.

Laagste prijs
€ 2,25
Hoogste prijs
€ 2,25
Gemiddeld
€ 2,25
Nu
€ 2,25
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 2,25
Hoogste prijs
€ 2,25
Gemiddeld
€ 2,25
Nu
€ 2,25
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de MeoMagic accessoires stickers voor gel nagels 20 stuks 14 92

MeoMagic Accessories gelnagelstickers bieden de ultieme oplossing om thuis in een paar minuten een verbluffende manicure van professionele kwaliteit te bereiken. Elke set bevat 20 veelzijdige stickers, perfect voor meerdere volledige manicures of snelle, chique opfrisbeurten. Ontworpen om moeiteloos op een breed scala aan nagelvormen en -maten te passen, zorgen deze innovatieve stickers voor een effen, vlekkeloze en glanzende gel-achtige finish zonder de droogtijd, rommel of vaardigheid die traditionele nagellak vereist. Dankzij de eenvoudige peel-and-stick applicatie garanderen ze een instant nageltransformatie. Met een betrouwbare en sterke lijm zorgen de designs voor een duurzaam draagcomfort dat bestand is tegen uw drukke levensstijl. Met 20 stuks heeft u ruimschoots genoeg voor creatieve toepassingen. Kies uit een geselecteerd assortiment van moderne en stijlvolle designs om uw unieke persoonlijkheid uit te drukken en feilloos in de trend te blijven voor elke gelegenheid. Voor volledige gebruiksaanwijzingen, vervaldatum of informatie over de houdbaarheid na openen, raadpleegt u de productverpakking. Geproduceerd door FSP INTERNATIONAL UK LTD, Birmingham, Verenigd Koninkrijk.

Veelgestelde vragen over de MeoMagic accessoires stickers voor gel nagels 20 stuks 14 92

Wat kost de MeoMagic accessoires stickers voor gel nagels 20 stuks 14 92?
De MeoMagic accessoires stickers voor gel nagels 20 stuks 14 92 kost € 2,25 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de MeoMagic accessoires stickers voor gel nagels 20 stuks 14 92 in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de MeoMagic accessoires stickers voor gel nagels 20 stuks 14 92 is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 2,25.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de MeoMagic accessoires stickers voor gel nagels 20 stuks 14 92?
Merk: MeoMagic; GTIN: 6964002916070.
Alles in Verzorging & make-up
€ 2,25
Joybuy
Naar winkel