1. Home
  2. G'woon Ciabattina met Olijfolie - 240 g
g'woon

G'woon Ciabattina met Olijfolie - 240 g

Groen

Prijs

€ 0,99

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 08:02 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
g'woon
GTIN
8710624214623
Kleur
Groen

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 0,99.

Laagste prijs
€ 0,99
Hoogste prijs
€ 0,99
Gemiddeld
€ 0,99
Nu
€ 0,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 0,99
Hoogste prijs
€ 0,99
Gemiddeld
€ 0,99
Nu
€ 0,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de G'woon Ciabattina met Olijfolie - 240 g

Geniet van de authentieke smaak van Italië met G'woon Ciabattina Met Olijfolie. Deze heerlijke, ovenklare broodrolletjes vormen de perfecte start van een versgebakken, zelfgemaakt maaltijd. Gemaakt met hoogwaardige ingrediënten, waaronder 2,3% olijfolie en een vleugje tarwemoederdeeg, biedt elke ciabattina een zacht binnenkant en een heerlijk knapperige korst. Met 10,6 g eiwit en 4,2 g vezels per portie hebben ze een voedzaam profiel. Elk rolletje bevat 1221 kJ aan energie, 5,8 g vetten (waarvan 0,8 g verzadigd), 46,6 g koolhydraten (waarvan 2 g suikers) en 0,933 g zout. Vervaardigd uit een mix van tarwebloem, water, olijfolie, gist, gejodeerd zout en een natuurlijk meelverbeteraar. Dit product bevat tarwe en kan sporen bevatten van sesam, lupine, mosterd en noten. Bewaar het product voor optimale versheid op een koele, droge plaats en sluit de verpakking goed na openen. Gewoon even afbakken en warm serveren voor een ware gourmetbeleving.

Veelgestelde vragen over de G'woon Ciabattina met Olijfolie - 240 g

Wat kost de G'woon Ciabattina met Olijfolie - 240 g?
De G'woon Ciabattina met Olijfolie - 240 g kost € 0,99 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de G'woon Ciabattina met Olijfolie - 240 g in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de G'woon Ciabattina met Olijfolie - 240 g is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 0,99.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de G'woon Ciabattina met Olijfolie - 240 g?
Merk: g'woon; GTIN: 8710624214623.
€ 0,99
Joybuy
Naar winkel