1. Home
  2. Mode
  3. Kleding
  4. GANT Heren Ondergoed T-Shirt Gant M
Gant

GANT Heren Ondergoed T-Shirt Gant M

Prijs

€ 34,95

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 16:46 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Gant
Categorie
Kleding
Meer van dit merk
Alle Gant kleding
Beste keuze
De beste kleding van 2026
GTIN
7325706867867

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 34,95.

Laagste prijs
€ 34,95
Hoogste prijs
€ 34,95
Gemiddeld
€ 34,95
Nu
€ 34,95
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 34,95
Hoogste prijs
€ 34,95
Gemiddeld
€ 34,95
Nu
€ 34,95
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de GANT Heren Ondergoed T-Shirt Gant M

Ervaar alledaags comfort en tijdloze stijl met het GANT Men's Underwear T-Shirt. Ontworpen als perfecte onderlaag of om alleen te dragen, is dit essentiële kledingstuk voorzien van een klassieke crewneck-hals voor een veelzijdige look die moeiteloos combineert met elke outfit. Gemaakt van 100% zacht, ademend katoen, zorgt het lichtgewicht materiaal voor superieur comfort en een optimale temperatuurregulatie de hele dag, zodat je koel en droog blijft. De t-shirt heeft een subtiel GANT-logo voor een verfijnde afwerking en is verkrijgbaar in essentiële kleuren zoals wit, zwart en marineblauw, afgestemd op je persoonlijke stijl. De duurzame constructie behoudt zijn vorm en zachtheid, zelfs na meerdere wasbeurten. Voor optimale verzorging en om de kwaliteit, pasvorm en uitstraling van het product te behouden, raadpleeg altijd de instructies op het productlabel voor het reinigen. Deze GANT M t-shirt is jouw betrouwbare keuze voor comfortabele lagen.

Veelgestelde vragen over de GANT Heren Ondergoed T-Shirt Gant M

Wat kost de GANT Heren Ondergoed T-Shirt Gant M?
De GANT Heren Ondergoed T-Shirt Gant M kost € 34,95 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de GANT Heren Ondergoed T-Shirt Gant M in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de GANT Heren Ondergoed T-Shirt Gant M is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 34,95.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de GANT Heren Ondergoed T-Shirt Gant M?
Merk: Gant; GTIN: 7325706867867.
Alles in Kleding
€ 34,95
Joybuy
Naar winkel