- Home
- Huishoudelijk
- Wassen & drogen
- Tefal SV6140 Express Easy Stoomstrijkstation
Tefal SV6140 Express Easy Stoomstrijkstation
Prijs
€ 121,97
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 12:35 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Tefal
- Categorie
- Wassen & drogen
- Meer van dit merk
- Alle Tefal wassen & drogen
- Beste keuze
- De beste wassen & drogen van 2026
- GTIN
- 3121040079096
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 121,97.
- Laagste prijs
- € 121,97
- Hoogste prijs
- € 121,97
- Gemiddeld
- € 121,97
- Nu
- € 121,97
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 121,97
- Hoogste prijs
- € 121,97
- Gemiddeld
- € 121,97
- Nu
- € 121,97
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Tefal SV6140 Express Easy Stoomstrijkstation
Transformeer uw strijkervaring met de Tefal SV6140 Express Easy Stoomstrijkstation. Deze extreem krachtige en compacte stoomgenerator biedt professionele resultaten bij u thuis en strijkt kreukelen in een oogwenk glad dankzij de krachtige pompdruk van 5,8 bar. Profiteer van tot 3x meer stoom en besteed tot 30% minder tijd aan strijken vergeleken met een standaard stoomstrijkijzer. Pak zelfs de hardnekkigste kreukels aan met een intense stoomboost van 350 g/min en geniet van een perfecte afwerking met een continue stoomafgifte van 120 g/min. De 1,7L afneembare watertank is moeiteloos bij te vullen tijdens het gebruik, zodat u nooit uw sessie hoeft te onderbreken. De geavanceerde Xpress Glide zool glijdt soepel over alle stoffen, terwijl het veelzijdige design ideaal is voor zowel horizontaal strijken als verticaal stomen. Innovatieve Calc Clear technologie zorgt voor een langdurige stoomprestatie. Ontworpen voor gemak, beschikt het station over een praktisch vergrendelingssysteem voor veilig verplaatsen en compacte opslag, waardoor het even eenvoudig op te bergen is als te gebruiken. Met een 15-jarige reparatiegarantie is de Tefal Express Easy uw partner voor zorgeloze kledingverzorging.
Veelgestelde vragen over de Tefal SV6140 Express Easy Stoomstrijkstation
- Wat kost de Tefal SV6140 Express Easy Stoomstrijkstation?
- De Tefal SV6140 Express Easy Stoomstrijkstation kost € 121,97 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Tefal SV6140 Express Easy Stoomstrijkstation in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Tefal SV6140 Express Easy Stoomstrijkstation is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 121,97.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Tefal SV6140 Express Easy Stoomstrijkstation?
- Merk: Tefal; GTIN: 3121040079096.
Vergelijkbare producten
Alles in Wassen & drogen
Philips PerfectCare Compact Essential Strijkijzer met stoomgenerator, roze - GC6842/30