1. Home
  2. Huisdieren
  3. Felix elke dag feest mix selectie natvoer voor katten in gel...
Felix

Felix elke dag feest mix selectie natvoer voor katten in gelei 44 x 85 g

Prijs

€ 16,49

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 12:45 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Felix
Categorie
Huisdieren
Meer van dit merk
Alle Felix huisdieren
Beste keuze
De beste huisdieren van 2026
GTIN
7613039932308

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 16,49.

Laagste prijs
€ 16,49
Hoogste prijs
€ 16,49
Gemiddeld
€ 16,49
Nu
€ 16,49
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 16,49
Hoogste prijs
€ 16,49
Gemiddeld
€ 16,49
Nu
€ 16,49
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Felix elke dag feest mix selectie natvoer voor katten in gel...

Trakteer je kat dagelijks op een heerlijk feestje met Felix Every Day Party Mix Selection in Jelly. Dit volwaardige natvoer voor volwassen katten bevat malse, onweerstaanbare stukjes in een hartige gelei, gemaakt met zalm, rundvlees, kip of tonijn. Het is speciaal samengesteld zonder toegevoegde kunstmatige smaakstoffen, conserveermiddelen of kleurstoffen en biedt zo een natuurlijke en uitgebalanceerde maaltijd. Het is ook perfect geschikt voor gesteriliseerde katten. Elke portie zit boordevol essentiële vitamine D en E en omega 6-vetzuren om de algehele gezondheid van je kat te ondersteunen en voor een gezonde huid en glanzende vacht te zorgen. Dit handige multipack bevat vierenveertig zakjes van 85 gram, wat het voeren gemakkelijk maakt. Serveer het eenvoudig op kamertemperatuur en zorg altijd voor vers drinkwater. Bewaar ongebruikte zakjes op een koele, droge plaats; leg niet-opengebroken porties in de koelkast en gebruik deze binnen 24 uur. Voor een gemiddelde volwassen kat (4 kg) kun je tot 3 zakjes per dag geven, afgestemd op hun leeftijd en activiteitsniveau.

Veelgestelde vragen over de Felix elke dag feest mix selectie natvoer voor katten in gel...

Wat kost de Felix elke dag feest mix selectie natvoer voor katten in gelei 44 x 85 g?
De Felix elke dag feest mix selectie natvoer voor katten in gelei 44 x 85 g kost € 16,49 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Felix elke dag feest mix selectie natvoer voor katten in gelei 44 x 85 g in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Felix elke dag feest mix selectie natvoer voor katten in gelei 44 x 85 g is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 16,49.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Felix elke dag feest mix selectie natvoer voor katten in gelei 44 x 85 g?
Merk: Felix; GTIN: 7613039932308.
Alles in Huisdieren
€ 16,49
Joybuy
Naar winkel