1. Home
  2. Tuin & klussen
  3. Barbecues & buitenkoken
  4. Rommelsbacher tafelgrill BBQ 2003
Rommelsbacher

Rommelsbacher tafelgrill BBQ 2003

Prijs

€ 90,85

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 08:02 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Rommelsbacher
Categorie
Barbecues & buitenkoken
Meer van dit merk
Alle Rommelsbacher barbecues & buitenkoken
Beste keuze
De beste barbecues & buitenkoken van 2026
GTIN
4001797294104

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 90,85.

Laagste prijs
€ 90,85
Hoogste prijs
€ 90,85
Gemiddeld
€ 90,85
Nu
€ 90,85
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 90,85
Hoogste prijs
€ 90,85
Gemiddeld
€ 90,85
Nu
€ 90,85
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Rommelsbacher tafelgrill BBQ 2003

Verbeter uw grillervaring met de Rommelsbacher Tafelgrill BBQ 2003, de ultieme turbo tafelgrill! Geniet van vol van smaak en gezond grillen, binnen of buiten, volledig zonder rook, vuur of rommelige houtskool. Deze hoogwaardige elektrische grill is uw ideale oplossing voor snel, schoon en veilig koken. Het geavanceerde ontwerp beschikt over een speciale turbo-grillzone voor snel en intensief seareren, terwijl geïntegreerde verwarmingselementen voor een gelijkmatige temperatuurverdeling zorgen. De veelzijdige twee-in-één grilloppervlakken bieden een geribbelde kant voor klassieke grillstrepen en een vlakke Teppanyaki-zijde voor ander voedsel. De duurzame QuanTanium anti-aanbaklaag garandeert moeiteloos schoonmaken en omdraaien. U hebt volledige controle met een traploze temperatuurregeling voor elke keer perfecte en precieze resultaten. Praktische eigenschappen omvatten een geïntegreerd vetafvoersysteem, een verwijderbaar opvangbakje, warmte-isolerende handvatten voor veiligheid en een verwijderbare spattenwand met reinigingsschraper. Geniet van betrouwbaar, rommelvrij grillen met perfecte resultaten!

Veelgestelde vragen over de Rommelsbacher tafelgrill BBQ 2003

Wat kost de Rommelsbacher tafelgrill BBQ 2003?
De Rommelsbacher tafelgrill BBQ 2003 kost € 90,85 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Rommelsbacher tafelgrill BBQ 2003 in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Rommelsbacher tafelgrill BBQ 2003 is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 90,85.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Rommelsbacher tafelgrill BBQ 2003?
Merk: Rommelsbacher; GTIN: 4001797294104.
Alles in Barbecues & buitenkoken
€ 90,85
Joybuy
Naar winkel