- Home
- Huisdieren
- Meowmagic huisdierenhalsband met strik
Meowmagic huisdierenhalsband met strik
Prijs
€ 1,78
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 00:07 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Meowmagic
- Categorie
- Huisdieren
- Meer van dit merk
- Alle Meowmagic huisdieren
- Beste keuze
- De beste huisdieren van 2026
- GTIN
- 6939600863361
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 1,78.
- Laagste prijs
- € 1,78
- Hoogste prijs
- € 1,78
- Gemiddeld
- € 1,78
- Nu
- € 1,78
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 1,78
- Hoogste prijs
- € 1,78
- Gemiddeld
- € 1,78
- Nu
- € 1,78
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Meowmagic huisdierenhalsband met strik
Introduceer de Meowmagic Strik-stijl Huisdierenband, waar schattige stijl samenkomt met alledaags comfort voor je geliefde kat of kleine hond. Deze charmante band heeft een betoverend strikdesign, wat een vleugje elegantie toevoegt aan het uiterlijk van je huisdier. Perfect voor volwassen huisdieren, hij is vakmanschap en verstelbaar, zodat je een veilige en comfortabele pasvorm kunt creëren. Veiligheid en welzijn staan voorop; houd altijd toezicht op je huisdier wanneer hij de band draagt en stop onmiddellijk met gebruik als deze beschadigd of versleten raakt. Wees gerust, dit product is vrij van alle 14 belangrijke EU-allergenen. Voor een perfecte en veilige ervaring stel je de band altijd op maat in voordat je hem gebruikt en raadpleeg je de productverpakking voor de volledige houdbaarheid en gedetailleerde gebruiksaanwijzingen. Met trots gemaakt door Pets Choice Ltd. in het Verenigd Koninkrijk, is de Meowmagic Strik-band het ideale accessoire voor het stijlvolle, moderne huisdier.
Veelgestelde vragen over de Meowmagic huisdierenhalsband met strik
- Wat kost de Meowmagic huisdierenhalsband met strik?
- De Meowmagic huisdierenhalsband met strik kost € 1,78 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Meowmagic huisdierenhalsband met strik in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Meowmagic huisdierenhalsband met strik is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 1,78.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Meowmagic huisdierenhalsband met strik?
- Merk: Meowmagic; GTIN: 6939600863361.
Vergelijkbare producten
Alles in Huisdieren