1. Home
  2. Verzorging & beauty
  3. Parfum
  4. Dove Deodorant Spray, Invisible Dry Spray Anti-transpirant 1...
Dove

Dove Deodorant Spray, Invisible Dry Spray Anti-transpirant 150 ml

Prijs

€ 3,89

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 20:06 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Dove
Categorie
Parfum
Meer van dit merk
Alle Dove parfum
Beste keuze
De beste parfum van 2026
GTIN
8720181277801

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 3,89.

Laagste prijs
€ 3,89
Hoogste prijs
€ 3,89
Gemiddeld
€ 3,89
Nu
€ 3,89
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 3,89
Hoogste prijs
€ 3,89
Gemiddeld
€ 3,89
Nu
€ 3,89
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Dove Deodorant Spray, Invisible Dry Spray Anti-transpirant 1...

Dove Invisible Dry Spray Antitranspirant biedt de betrouwbare bescherming die je nodig hebt, zonder in te leveren op huidverzorging of stijl. Deze geavanceerde formule biedt tot 48 uur krachtige bescherming tegen zweet en geur, zodat je je de hele dag fris en comfortabel beschermd voelt. Onze innovatieve Invisible Dry-technologie laat gegarandeerd geen witte vlekken achter op 100 kledingkleuren, zodat je vol vertrouwen elke outfit kunt dragen. Verrijkt met Dove's karakteristieke verzorgende crème, voedt en beschermt deze antitranspirant de gevoelige huid onder je oksels, waardoor irritatie wordt verminderd en uitdroging wordt voorkomen. De frisse, schone geur zorgt voor een langdurig zelfverzekerd gevoel, terwijl de snel-drogende spuitvormula zich gelijkmatig aanbrengt voor een gemakkelijke, knoeivrije applicatie zonder plakkerig residu. Voor het beste resultaat schud je de verpakking goed voor gebruik. Houd het blikje 15 cm van je oksel, spray gelijkmatig en laat het drogen voordat je je aankleedt. Omarm effectieve verzorging en onzichtbare bescherming met Dove.

Veelgestelde vragen over de Dove Deodorant Spray, Invisible Dry Spray Anti-transpirant 1...

Wat kost de Dove Deodorant Spray, Invisible Dry Spray Anti-transpirant 150 ml?
De Dove Deodorant Spray, Invisible Dry Spray Anti-transpirant 150 ml kost € 3,89 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Dove Deodorant Spray, Invisible Dry Spray Anti-transpirant 150 ml in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Dove Deodorant Spray, Invisible Dry Spray Anti-transpirant 150 ml is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 3,89.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Dove Deodorant Spray, Invisible Dry Spray Anti-transpirant 150 ml?
Merk: Dove; GTIN: 8720181277801.
Alles in Parfum
€ 3,89
Joybuy
Naar winkel