- Home
- Verzorging & beauty
- Verzorging & make-up
- Olaplex No.4 Fine Bond Maintenance shampoo 250 ml
Olaplex No.4 Fine Bond Maintenance shampoo 250 ml
Prijs
€ 24,89
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 20:06 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Olaplex
- Categorie
- Verzorging & make-up
- Meer van dit merk
- Alle Olaplex verzorging & make-up
- Beste keuze
- De beste verzorging & make-up van 2026
- GTIN
- 0850056933575
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 24,89.
- Laagste prijs
- € 24,89
- Hoogste prijs
- € 24,89
- Gemiddeld
- € 24,89
- Nu
- € 24,89
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 24,89
- Hoogste prijs
- € 24,89
- Gemiddeld
- € 24,89
- Nu
- € 24,89
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Olaplex No.4 Fine Bond Maintenance shampoo 250 ml
Ontdek de ultieme basis voor vollig, gezond uitziend haar met Olaplex No.4 Fine Bond Maintenance Shampoo. Deze revolutionaire reiniger is deskundig samengesteld om de volume van je haar te verdubbelen en biedt ongelooflijk veel body, veerkracht en lift vanaf de wortel. Het herstelt dagelijkse beschadiging en beschermt actief tegen toekomstige breuk, waardoor de interne verbindingen van je haar worden versterkt voor meer veerkrachtige strengen. De milde, sulfaatvrije formule reinigt effectief zonder het haar te ontdoen van zijn natuurlijke vocht of kleurintensiteit. Klinisch bewezen om zachtheid en glans aanzienlijk te verbeteren, zodat je haar zich net zo goed voelt als het eruitziet. Deze dermatologisch geteste shampoo is vegan, kleurveilig en perfect geschikt voor alle haartypes, inclusief chemisch behandeld haar. Leg de basis voor je beste haardag, elke dag opnieuw.
Veelgestelde vragen over de Olaplex No.4 Fine Bond Maintenance shampoo 250 ml
- Wat kost de Olaplex No.4 Fine Bond Maintenance shampoo 250 ml?
- De Olaplex No.4 Fine Bond Maintenance shampoo 250 ml kost € 24,89 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Olaplex No.4 Fine Bond Maintenance shampoo 250 ml in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Olaplex No.4 Fine Bond Maintenance shampoo 250 ml is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 24,89.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Olaplex No.4 Fine Bond Maintenance shampoo 250 ml?
- Merk: Olaplex; GTIN: 0850056933575.
Vergelijkbare producten
Alles in Verzorging & make-up
Head & Shoulders Jeukende Hoofdhuid 2-in-1 Anti-Roos Shampoo en Conditioner - 6 x 250 ml
HEAD&SHOULDERS Sensitive Hoofdhuid Anti-roos Shampoo 250 ml Met Aloë Vera. Effectief tegen 3 hoofdhuidproblemen: roos, jeuk gerelateerd aan roos en overtollig talg
COSRX Peptide 132 bond-repair shampoo, dagelijks hoofdhuidbehandeling
Head & Shoulders Pro-Expert 7 Hardnekkige Roos Antiroos Shampoo 6 x 250 ml (6-Pack)
Olaplex Bond Maintenance zuiverende shampoo No. 4C 250 ml