1. Home
  2. AGF Blendy stick Chai Tea au Lait 6 stuks
AGF

AGF Blendy stick Chai Tea au Lait 6 stuks

Prijs

€ 2,99

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 00:07 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
AGF
GTIN
4901111859562

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 2,99.

Laagste prijs
€ 2,99
Hoogste prijs
€ 2,99
Gemiddeld
€ 2,99
Nu
€ 2,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 2,99
Hoogste prijs
€ 2,99
Gemiddeld
€ 2,99
Nu
€ 2,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de AGF Blendy stick Chai Tea au Lait 6 stuks

Geniet van de rijke en aromatische ervaring van AGF Blendy Stick Chai Tea au Lait. Dit handige stickformaat bevat een premium drankmix voor een altijd perfect kopje. Los het eenvoudig op in heet water voor een instant verwarmende en romige chai tea latte, met de authentieke smaak van zwarte thee, verfijnd gemengd met melk en een delicate hint van specerijen zoals gember en piment. Elke verpakking van 6 stuks is het perfecte basisvoorraaditem voor een snelle, troostende drank. De formulering bevat roompoeder, magere melkpoeder en een vleugje suiker voor een gebalanceerde zoetheid, aangevuld met geselecteerde zoetstoffen. Met slechts 495 kcal per portie is het een bevredigende traktatie. Let op: het bevat melk en soja. Bewaar het voor optimale versheid op een koele, droge plaats en sluit de verpakking goed af na openen. Geniet van een moment van romige, gekruide rust met AGF Blendy.

Veelgestelde vragen over de AGF Blendy stick Chai Tea au Lait 6 stuks

Wat kost de AGF Blendy stick Chai Tea au Lait 6 stuks?
De AGF Blendy stick Chai Tea au Lait 6 stuks kost € 2,99 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de AGF Blendy stick Chai Tea au Lait 6 stuks in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de AGF Blendy stick Chai Tea au Lait 6 stuks is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 2,99.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de AGF Blendy stick Chai Tea au Lait 6 stuks?
Merk: AGF; GTIN: 4901111859562.
€ 2,99
Joybuy
Naar winkel