- Home
- Huishoudelijk
- Keukenapparatuur
- Kleine keukenapparaten
- KitchenAid 5KMT2115EWH broodrooster voor 2 sneetjes, wit
KitchenAid 5KMT2115EWH broodrooster voor 2 sneetjes, wit
Prijs
€ 78,53
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 08:02 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- KitchenAid
- Categorie
- Kleine keukenapparaten
- Meer van dit merk
- Alle KitchenAid kleine keukenapparaten
- Beste keuze
- De beste kleine keukenapparaten van 2026
- GTIN
- 5413184912123
- Kleur
- Wit
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 78,53.
- Laagste prijs
- € 78,53
- Hoogste prijs
- € 78,53
- Gemiddeld
- € 78,53
- Nu
- € 78,53
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 78,53
- Hoogste prijs
- € 78,53
- Gemiddeld
- € 78,53
- Nu
- € 78,53
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de KitchenAid 5KMT2115EWH broodrooster voor 2 sneetjes, wit
Verrijk uw ochtendroutine met de KitchenAid 5KMT2115EWH Classic 2-slot broodrooster in een stoere witte afwerking. Ontworpen voor veelzijdigheid en stijl, beschikt deze broodrooster over twee extra brede 3,8 cm slots met zelfcentrerende roosters die moeiteloos alles aankunnen, van standaard broodsneetjes tot dik ambachtelijk zuurdesembrood, bagels en Engelse muffins. Neem de volledige controle over uw toast met vijf nauwkeurige bruinstellingen, van licht (1) tot donker (5), voor een perfect resultaat elke keer weer. De speciale bagelfunctie roostert de gesneden kant perfect en warmt de buitenkant zachtjes op, en de handige opwarmfunctie is ideaal voor het opfrissen van gebak. Gemaakt van duurzaam, hoogwaardig metaal, heeft de broodrooster een extra hoge hefboom voor de veilige en eenvoudige verwijdering van zelfs de kleinste items. Een handige stopknop geeft directe controle, terwijl de verwijderbare kruimellade een eenvoudige reiniging mogelijk maakt voor langdurige prestaties en veiligheid. Deze KitchenAid broodrooster combineert robuuste functionaliteit met een tijdloos design, wat het een essentiële en stijlvolle toevoeging maakt voor elke moderne keuken.
Veelgestelde vragen over de KitchenAid 5KMT2115EWH broodrooster voor 2 sneetjes, wit
- Wat kost de KitchenAid 5KMT2115EWH broodrooster voor 2 sneetjes, wit?
- De KitchenAid 5KMT2115EWH broodrooster voor 2 sneetjes, wit kost € 78,53 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de KitchenAid 5KMT2115EWH broodrooster voor 2 sneetjes, wit in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de KitchenAid 5KMT2115EWH broodrooster voor 2 sneetjes, wit is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 78,53.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de KitchenAid 5KMT2115EWH broodrooster voor 2 sneetjes, wit?
- Merk: KitchenAid; GTIN: 5413184912123.
Vergelijkbare producten
Alles in Kleine keukenapparaten