Joma Super Copa 2402 AG SUPW2402AG 44
Prijs
€ 16,10
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 08:02 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Joma
- Categorie
- Schoenen
- Meer van dit merk
- Alle Joma schoenen
- Beste keuze
- De beste schoenen van 2026
- GTIN
- 8445954874413
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 16,10.
- Laagste prijs
- € 16,10
- Hoogste prijs
- € 16,10
- Gemiddeld
- € 16,10
- Nu
- € 16,10
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 16,10
- Hoogste prijs
- € 16,10
- Gemiddeld
- € 16,10
- Nu
- € 16,10
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Joma Super Copa 2402 AG SUPW2402AG 44
Gemaakt voor de toegewijde voetbalster: de Joma Super Copa 2402 AG zijn je ultieme metgezel op kunstgras. Het gespecialiseerde AG-rubberen profiel is voorzien van strategisch geplaatste noppen voor superieure grip, stabiliteit en zelfverzekerde beweging op synthetische velden, wat het blessurerisico vermindert. Deze voetbalschoenen hebben een duurzaam bovenwerk van synthetisch leer, dat een perfecte balans biedt tussen veerkracht en lichtgewicht comfort. Zo ondersteunen ze snelle, wendbare acties zonder extra gewicht. Het strakke, moderne witte design zorgt ervoor dat je er net zo professioneel uitziet als je speelt, of het nu in een competitieve wedstrijd is of tijdens intensieve trainingssessies. Kies voor een optimale pasvorm die de prestaties verbetert je standaard EU-maat op basis van de verstrekte inmaatlengte. Om de hoge kwaliteit te behouden, kun je het bovenwerk na elk gebruik schoonmaken met een vochtige doek, ze natuurlijk laten drogen en uitsluitend op kunstgras gebruiken. Ervaar de perfecte combinatie van Joma's betrouwbare vakmanschap, prestatiegericht design en tijdloze stijl.
Veelgestelde vragen over de Joma Super Copa 2402 AG SUPW2402AG 44
- Wat kost de Joma Super Copa 2402 AG SUPW2402AG 44?
- De Joma Super Copa 2402 AG SUPW2402AG 44 kost € 16,10 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Joma Super Copa 2402 AG SUPW2402AG 44 in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Joma Super Copa 2402 AG SUPW2402AG 44 is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 16,10.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Joma Super Copa 2402 AG SUPW2402AG 44?
- Merk: Joma; GTIN: 8445954874413.
Vergelijkbare producten
Alles in Schoenen