1. Home
  2. Mode
  3. Kleding
  4. Under Armour Dames Ua Rival Fleece Big Logo HD Grijs Rival C...
Under Armour

Under Armour Dames Ua Rival Fleece Big Logo HD Grijs Rival Collectie S

Grijs

Prijs

€ 29,95

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 04:50 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Under Armour
Categorie
Kleding
Meer van dit merk
Alle Under Armour kleding
Beste keuze
De beste kleding van 2026
GTIN
0196883880492
Kleur
Grijs

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 29,95.

Laagste prijs
€ 29,95
Hoogste prijs
€ 29,95
Gemiddeld
€ 29,95
Nu
€ 29,95
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 29,95
Hoogste prijs
€ 29,95
Gemiddeld
€ 29,95
Nu
€ 29,95
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Under Armour Dames Ua Rival Fleece Big Logo HD Grijs Rival C...

Under Armour Women's UA Rival Fleece Big Logo Hoodie. Ontworpen voor je dagelijkse energie, is deze HD grijze fleece hoodie uit de Rival Collection je perfecte keuze voor training, ontspanning of casual dragen. Hij valt op door een opvallend groot logo voor een statement in stijl. Gemaakt van een ultra-zachte katoenmix fleece met een gevoerde binnenkant, biedt hij uitzonderlijke warmte en comfort zonder volume, waardoor hij lichtgewicht en knus is. De praktische classic voorzak (kangaroo pocket) houdt je spullen veilig bij je. De geribbelde manchetten en onderzoom zorgen voor een klassieke, stevige pasvorm die zijn vorm behoudt. Deze regular-fit hoodie biedt een true-to-size, middelmatige silhouet—niet te strak, niet te los. Gemaakt van een duurzaam mengsel van 80% katoen en 20% polyester, is hij eenvoudig te onderhouden met eenvoudige wasbeurten in de machine. Blijf comfortabel, warm en ready voor alles.

Veelgestelde vragen over de Under Armour Dames Ua Rival Fleece Big Logo HD Grijs Rival C...

Wat kost de Under Armour Dames Ua Rival Fleece Big Logo HD Grijs Rival Collectie S?
De Under Armour Dames Ua Rival Fleece Big Logo HD Grijs Rival Collectie S kost € 29,95 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Under Armour Dames Ua Rival Fleece Big Logo HD Grijs Rival Collectie S in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Under Armour Dames Ua Rival Fleece Big Logo HD Grijs Rival Collectie S is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 29,95.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Under Armour Dames Ua Rival Fleece Big Logo HD Grijs Rival Collectie S?
Merk: Under Armour; GTIN: 0196883880492.
Alles in Kleding
€ 29,95
Joybuy
Naar winkel