JACK&JONES Additionals Jacbasic Trunks 7-Pack Noos
Prijs
€ 49,99
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 12:45 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- jack & jones
- Categorie
- Kleding
- Beste keuze
- De beste kleding van 2026
- GTIN
- 5715606106562
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 49,99.
- Laagste prijs
- € 49,99
- Hoogste prijs
- € 49,99
- Gemiddeld
- € 49,99
- Nu
- € 49,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 49,99
- Hoogste prijs
- € 49,99
- Gemiddeld
- € 49,99
- Nu
- € 49,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de JACK&JONES Additionals Jacbasic Trunks 7-Pack Noos
Upgrade je dagelijkse basis met de JACK&JONES ADDITIONALS JACBASIC TRUNKS 7-PACK. Dit voordelige pakket biedt ultiem alledaags comfort met een praktische set van zeven trunks. Ontworpen voor de moderne man, hebben deze trunks een strakke pasvorm en een kortere pijp voor een slanke en ondersteunende feel. Vervaardigd van een hoogwaardige single jersey circulair breisel, is de stof uitzonderlijk licht en rekbaar voor de hele dag bewegingsvrijheid. De samenstelling van 95% organisch katoen zorgt voor een zacht, ademend gevoel op de huid, terwijl 5% elasthaan zorgt voor de perfecte vormbehoud en flexibiliteit. Een elastische tailleband biedt een veilige en comfortabele pasvorm. Praktische wasvoorschriften maken het onderhoud eenvoudig: was op 40°C in de machine, droog in de droger op een lage stand en strijk op maximaal 110°C. Geniet van een perfecte combinatie van comfort, kwaliteit en stijl met dit essentiële ondergoedpakket.
Veelgestelde vragen over de JACK&JONES Additionals Jacbasic Trunks 7-Pack Noos
- Wat kost de JACK&JONES Additionals Jacbasic Trunks 7-Pack Noos?
- De JACK&JONES Additionals Jacbasic Trunks 7-Pack Noos kost € 49,99 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de JACK&JONES Additionals Jacbasic Trunks 7-Pack Noos in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de JACK&JONES Additionals Jacbasic Trunks 7-Pack Noos is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 49,99.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de JACK&JONES Additionals Jacbasic Trunks 7-Pack Noos?
- Merk: jack & jones; GTIN: 5715606106562.
Vergelijkbare producten
Alles in Kleding