- Home
- Beauty & gezondheid
- Verzorging & make-up
- Sojamelkpad [10 stuks]
Sojamelkpad [10 stuks]
Prijs
€ 10,99
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 08:02 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- mixsoon
- Categorie
- Verzorging & make-up
- Beste keuze
- De beste verzorging & make-up van 2026
- GTIN
- 8809732911446
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 10,99.
- Laagste prijs
- € 10,99
- Hoogste prijs
- € 10,99
- Gemiddeld
- € 10,99
- Nu
- € 10,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 10,99
- Hoogste prijs
- € 10,99
- Gemiddeld
- € 10,99
- Nu
- € 10,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Sojamelkpad [10 stuks]
Ontdek de mixsoon Soybean Milk Pad, uw ultieme draagbare oplossing voor directe huidhydratatie en voeding. Elke verpakking bevat 10 gebruiksvriendelijke, voorgesneden zakjes, met in elk zakje 3 essence-doordrenkte vellen. Perfect voor verzorging onderweg: deze hygiënische multipacks zorgen ervoor dat u overal en altijd kunt genieten van een verfrissende behandeling. Gemaakt met de kracht van Lactobacillus/Soja Ferment Extract, geven deze pads een krachtige dosis intense vocht en voedingsstoffen af om uw huid diep gehydrateerd en gerevitaliseerd te houden. De plantaardige, milde formule is ideaal voor de gevoelige huid en biedt een kalmerende en verzachtende werking. Rijk aan ceramiden, sheaboter en een mix van centella asiatica en teatree-extracten, versterkt het uw huidbarrière terwijl het een koel, comfortabel gevoel geeft. Gebruik eenvoudig de textuurkant om zachtjes te reinigen, en plaats de vellen vervolgens op elk gewenst deel van uw gezicht of hals. Na 10 minuten verwijdert u ze en klopt u de resterende essence in uw huid voor een volle, stralende finish. Ervaar een snelle, spa-achtige behandeling die uw teint fris, soepel en stralend gezond laat aanvoelen.
Veelgestelde vragen over de Sojamelkpad [10 stuks]
- Wat kost de Sojamelkpad [10 stuks]?
- De Sojamelkpad [10 stuks] kost € 10,99 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Sojamelkpad [10 stuks] in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Sojamelkpad [10 stuks] is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 10,99.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Sojamelkpad [10 stuks]?
- Merk: mixsoon; GTIN: 8809732911446.
Vergelijkbare producten
Alles in Verzorging & make-up