1. Home
  2. Mode
  3. Kleding
  4. JACK&JONES Additionals Jacbasic Trunks 7-Pack Noos
jack & jones

JACK&JONES Additionals Jacbasic Trunks 7-Pack Noos

Prijs

€ 49,99

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 20:06 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
jack & jones
Categorie
Kleding
Meer van dit merk
Alle jack & jones kleding
Beste keuze
De beste kleding van 2026
GTIN
5714496566234

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 49,99.

Laagste prijs
€ 49,99
Hoogste prijs
€ 49,99
Gemiddeld
€ 49,99
Nu
€ 49,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 49,99
Hoogste prijs
€ 49,99
Gemiddeld
€ 49,99
Nu
€ 49,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de JACK&JONES Additionals Jacbasic Trunks 7-Pack Noos

JACK&JONES ADDITIONALS JACBASIC TRUNKS 7-PACK NOOS Ontdek de alledaagse comfort met dit zeven-pack JACBASIC trunks van JACK&JONES. Ontworpen voor de moderne man, bieden deze trunks een strakker, korter model dan traditionele boxerbriefs voor minder beenbedekking en een gestroomlijnd gevoel. Vervaardigd voor superieure comfort, zijn ze gemaakt van een zacht, lichtgewicht en rekbaar enkel jersey breiwerk. De samenstelling van 95% biologisch katoen en 5% elastaan zorgt voor een ademende, comfortabele pasvorm die met u meebeweegt gedurende de dag. Het klassieke elastische tailleband biedt een veilige en betrouwbare ondersteuning. Praktisch en gemakkelijk in onderhoud, dit multipack biedt essentiële waarde. Kledingstukken moeten op 40°C gewassen worden met vergelijkbare kleuren, kunnen op een lage stand in de droger gedroogd worden en op maximaal 110°C gestreken worden.

Veelgestelde vragen over de JACK&JONES Additionals Jacbasic Trunks 7-Pack Noos

Wat kost de JACK&JONES Additionals Jacbasic Trunks 7-Pack Noos?
De JACK&JONES Additionals Jacbasic Trunks 7-Pack Noos kost € 49,99 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de JACK&JONES Additionals Jacbasic Trunks 7-Pack Noos in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de JACK&JONES Additionals Jacbasic Trunks 7-Pack Noos is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 49,99.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de JACK&JONES Additionals Jacbasic Trunks 7-Pack Noos?
Merk: jack & jones; GTIN: 5714496566234.
Alles in Kleding
€ 49,99
Joybuy
Naar winkel