- Home
- Nike SuperRep Cycle 2 DH3395-001 38
Nike SuperRep Cycle 2 DH3395-001 38
Prijs
€ 64,56
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 08:02 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Nike
- GTIN
- 0195869220550
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 64,56.
- Laagste prijs
- € 64,56
- Hoogste prijs
- € 64,56
- Gemiddeld
- € 64,56
- Nu
- € 64,56
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 64,56
- Hoogste prijs
- € 64,56
- Gemiddeld
- € 64,56
- Nu
- € 64,56
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Nike SuperRep Cycle 2 DH3395-001 38
Verbeter je rit met de Nike SuperRep Cycle 2. Ontworpen voor de toegewijde fietser, bieden deze schoenen de perfecte combinatie van innovatieve prestaties en moderne stijl voor zowel binnen- als buitensessies. Het lichtgewicht mesh-oppervlak is ontworpen voor een betere ademendheid, wat zorgt voor een optimale luchtstroom om je koel en gefocust te houden tijdens de meest intense trainingen. Een veilig, verstelbaar klittenbandsysteem zorgt voor een op maat gemaakt, stevige pasvorm voor superieure stabiliteit en comfort. Ervaar een efficiënte krachtoverbrenging dankzij de stugge synthetische zool, die is gemaakt om je energie-output te maximaliseren met elke pedaalslag voor een krachtigere en preciezere rit. Deze veelzijdige schoenen zijn compatibel met de belangrijkste pedaalsystemen, waaronder SPD en Delta. Voor een verbeterde duurzaamheid versterken synthetische overlays de teen en hiel, wat bescherming biedt die is gebouwd voor de lange termijn. Stap in de toekomst van fietsprestaties met de Nike SuperRep Cycle 2.
Veelgestelde vragen over de Nike SuperRep Cycle 2 DH3395-001 38
- Wat kost de Nike SuperRep Cycle 2 DH3395-001 38?
- De Nike SuperRep Cycle 2 DH3395-001 38 kost € 64,56 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Nike SuperRep Cycle 2 DH3395-001 38 in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Nike SuperRep Cycle 2 DH3395-001 38 is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 64,56.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Nike SuperRep Cycle 2 DH3395-001 38?
- Merk: Nike; GTIN: 0195869220550.
Vergelijkbare producten