1. Home
  2. Wonen
  3. Verlichting
  4. Binnenverlichting
  5. Philips Hue Play Lichtbalk White and Color Zwart 2-pack + Ph...
Philips Hue

Philips Hue Play Lichtbalk White and Color Zwart 2-pack + Philips Hue draadloze Dimmer

Zwart

Prijs

€ 148,00

Prijsgeschiedenis · 3 maanden

bij Coolblue BE

Gratis verzending Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd Koop bij Coolblue BE

Prijzen laatst bijgewerkt: 20-10-2026 12:02 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Coolblue BE; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Deze set bevat: Philips Hue Play Lichtbalk White and Color Zwart 2-pack

Merk
Philips Hue
Categorie
Binnenverlichting
Meer van dit merk
Alle Philips Hue binnenverlichting
Beste keuze
De beste binnenverlichting van 2026
GTIN
6151117881885
Kleur
Zwart

Prijsgeschiedenis

Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 142,00 op 8 oktober 2026 (nu € 148,00, gemiddeld € 147,14).

Laagste prijs
€ 142,00
Hoogste prijs
€ 148,00
Gemiddeld
€ 147,14
Nu
€ 148,00
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 142,00
Hoogste prijs
€ 148,00
Gemiddeld
€ 147,14
Nu
€ 148,00
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Philips Hue Play Lichtbalk White and Color Zwart 2-pack + Ph...

Met dit Philips Hue pakket haal je 2 lichtbalken in huis die je dankzij de dimmer ook zonder smartphone bedient. Philips Hue Play Bars zijn veelzijdig. Ze geven namelijk alle tinten wit en 16 miljoen kleuren licht. Gebruik ze bijvoorbeeld als subtiele lichtgloed door ze onopvallend bij een muur te plaatsen. Wil je een opvallender licht? Dan zet je de lampen aan beide kanten van je tv of PC monitor, en laat je ze meekleuren via Philips Hue Sync. Hiervoor heb je bij televisies een Philips Hue Sync Box nodig. Je bedient de lampen via bluetooth in de Philips Hue app, of met de draadloze dimmer.

Veelgestelde vragen over de Philips Hue Play Lichtbalk White and Color Zwart 2-pack + Ph...

Wat kost de Philips Hue Play Lichtbalk White and Color Zwart 2-pack + Philips Hue draadloze...?
De Philips Hue Play Lichtbalk White and Color Zwart 2-pack + Philips Hue draadloze... kost € 148,00 bij Coolblue BE (prijs bijgewerkt op 20 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Philips Hue Play Lichtbalk White and Color Zwart 2-pack + Philips Hue draadloze... in de afgelopen 90 dagen?
De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 142,00 (op 8 oktober 2026). De huidige prijs van € 148,00 ligt € 6,00 (4%) hoger; gemiddeld was de prijs € 147,14.
Wat zijn de verzendkosten voor de Philips Hue Play Lichtbalk White and Color Zwart 2-pack + Philips Hue draadloze...?
Bij Coolblue BE, de goedkoopste winkel, is de verzending gratis. Levertijd: Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Philips Hue Play Lichtbalk White and Color Zwart 2-pack + Philips Hue draadloze...?
Merk: Philips Hue; GTIN: 6151117881885.
Alles in Binnenverlichting
€ 148,00
Coolblue BE
Naar winkel