1. Home
  2. Kantoor
  3. Schrijfwaren & kantoorartikelen
  4. Stabilo Cappi Etui 24 Stuks
Stabilo

Stabilo Cappi Etui 24 Stuks

Prijs

€ 17,95

Prijsgeschiedenis · 3 maanden

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 04:43 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Stabilo
Categorie
Schrijfwaren & kantoorartikelen
Meer van dit merk
Alle Stabilo schrijfwaren & kantoorartikelen
Beste keuze
De beste schrijfwaren & kantoorartikelen van 2026
Productcode
168/24-4
GTIN
4006381483759

Prijsgeschiedenis

Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 15,49 op 23 oktober 2026 (nu € 17,95, gemiddeld € 16,31).

Laagste prijs
€ 15,49
Hoogste prijs
€ 17,95
Gemiddeld
€ 16,31
Nu
€ 17,95
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 15,49
Hoogste prijs
€ 17,95
Gemiddeld
€ 16,31
Nu
€ 17,95
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Stabilo Cappi Etui 24 Stuks

Maak de mooiste, kleurrijkste tekeningen met de Stabilo Cappi Etui 24 Stuks. Deze stiften zijn perfect voor zowel thuis als onderweg en hebben een uniek ontwerp dat uitdrogen voorkomt. Dankzij de handige doppenring raak je de doppen nooit meer kwijt,...

Veelgestelde vragen over de Stabilo Cappi Etui 24 Stuks

Wat kost de Stabilo Cappi Etui 24 Stuks?
De Stabilo Cappi Etui 24 Stuks kost € 17,95 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Stabilo Cappi Etui 24 Stuks in de afgelopen 90 dagen?
De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 15,49 (op 23 oktober 2026). De huidige prijs van € 17,95 ligt € 2,46 (16%) hoger; gemiddeld was de prijs € 16,31.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Stabilo Cappi Etui 24 Stuks?
Merk: Stabilo; Productcode: 168/24-4; GTIN: 4006381483759.
€ 17,95
Joybuy
Naar winkel