- Home
- Smart home
- Slimme verlichting
- Philips Hue Filament White Ambiance Edison XL 3-pack + dimme
Philips Hue Filament White Ambiance Edison XL 3-pack + dimme
Prijs
€ 169,00
Prijsgeschiedenis · 3 maandenbij Coolblue BE
Gratis verzending Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd Koop bij Coolblue BEPrijzen laatst bijgewerkt: 20-10-2026 12:02 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Coolblue BE; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
Deze set bevat: Philips Hue Filament White Ambiance Edison XL 3-pack
- Merk
- Philips Hue
- Categorie
- Slimme verlichting
- Meer van dit merk
- Alle Philips Hue slimme verlichting
- Beste keuze
- De beste slimme verlichting van 2026
- GTIN
- 6090324420459
- Kleur
- Wit
Prijsgeschiedenis
Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 143,00 op 4 oktober 2026 (nu € 169,00, gemiddeld € 166,06).
- Laagste prijs
- € 143,00
- Hoogste prijs
- € 169,00
- Gemiddeld
- € 166,06
- Nu
- € 169,00
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 143,00
- Hoogste prijs
- € 169,00
- Gemiddeld
- € 166,06
- Nu
- € 169,00
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Philips Hue Filament White Ambiance Edison XL 3-pack + dimme
Met de Philips Hue Filament White Ambiance Edison XL 3-pack + dimmer voeg je slimme verlichting met een klassieke uitstraling toe aan je woning. De klassieke Edisonvorm van deze lampen valt nergens uit de toon. De XL filament lamp is de grootste lamp van dit type en is een echte blikvanger. Met 3 van deze grote lampen voorzie je een grotere ruimte van sfeerlicht. Dankzij de meegeleverde dimmer bedien je de lampen door een kliksysteem aan de muur, of je gebruikt de dimmer als afstandsbediening vanaf je luie stoel. Voeg een bridge toe als je in meerdere kamers slimme lampen wilt hangen. Je koppelt dan een aantal lampen aan een dimmer.
Veelgestelde vragen over de Philips Hue Filament White Ambiance Edison XL 3-pack + dimme
- Wat kost de Philips Hue Filament White Ambiance Edison XL 3-pack + dimme?
- De Philips Hue Filament White Ambiance Edison XL 3-pack + dimme kost € 169,00 bij Coolblue BE (prijs bijgewerkt op 20 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Philips Hue Filament White Ambiance Edison XL 3-pack + dimme in de afgelopen 90 dagen?
- De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 143,00 (op 4 oktober 2026). De huidige prijs van € 169,00 ligt € 26,00 (18%) hoger; gemiddeld was de prijs € 166,06.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Philips Hue Filament White Ambiance Edison XL 3-pack + dimme?
- Bij Coolblue BE, de goedkoopste winkel, is de verzending gratis. Levertijd: Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Philips Hue Filament White Ambiance Edison XL 3-pack + dimme?
- Merk: Philips Hue; GTIN: 6090324420459.