1. Home
  2. Beauty & gezondheid
  3. Verzorging & make-up
  4. SKIN1004 Madagascar Centella Tea-Trica milde peelinggel 125...
SKIN1004

SKIN1004 Madagascar Centella Tea-Trica milde peelinggel 125 ml

Prijs

€ 12,99

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 08:02 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
SKIN1004
Categorie
Verzorging & make-up
Meer van dit merk
Alle SKIN1004 verzorging & make-up
Beste keuze
De beste verzorging & make-up van 2026
Productcode
8809913832867
GTIN
8809913832867

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 12,99.

Laagste prijs
€ 12,99
Hoogste prijs
€ 12,99
Gemiddeld
€ 12,99
Nu
€ 12,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 12,99
Hoogste prijs
€ 12,99
Gemiddeld
€ 12,99
Nu
€ 12,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de SKIN1004 Madagascar Centella Tea-Trica milde peelinggel 125...

Ervaar een milde maar effectieve exfoliatie met de Madagascar Centella Tea-Trica Mild Peeling Gel van SKIN1004. Deze formule van 125ml is vakkundig samengesteld met Centella Asiatica-extract en Tea Tree-ingrediënten om de teint te kalmeren en te zuiveren. Tijdens het zachtjes masseren verwijderen fijne cellulose-deeltjes en milde actieve ingrediënten dode huidcellen, mee-eters en onzuiverheden zonder schurende elementen, voor een zachtere en stralende huid. De unieke blend, met onder andere Chamaecyparis Obtusa Water en Panthenol, verzacht irritaties en voorziet de huid van hydratatie. Het bevat Salicylzuur om de exfoliatie te ondersteunen en is ideaal voor wie op zoek is naar een combinatie van fysische en chemische exfoliatie. Dit product is uitsluitend voor uitwendig gebruik; vermijd het ooggebied en stop bij irritatie. Bewaar op een koele, droge plaats. Bereik een verfijnde, gezond uitziende gloed met deze zachte, huidvriendelijke behandeling.

Veelgestelde vragen over de SKIN1004 Madagascar Centella Tea-Trica milde peelinggel 125...

Wat kost de SKIN1004 Madagascar Centella Tea-Trica milde peelinggel 125 ml?
De SKIN1004 Madagascar Centella Tea-Trica milde peelinggel 125 ml kost € 12,99 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de SKIN1004 Madagascar Centella Tea-Trica milde peelinggel 125 ml in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de SKIN1004 Madagascar Centella Tea-Trica milde peelinggel 125 ml is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 12,99.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de SKIN1004 Madagascar Centella Tea-Trica milde peelinggel 125 ml?
Merk: SKIN1004; Productcode: 8809913832867; GTIN: 8809913832867.
Alles in Verzorging & make-up
€ 12,99
Joybuy
Naar winkel