- Home
- Huishoudelijk
- Keuken
- Koken & tafelen
- GEFU 24200 Passeermolen Fleet Lotte
GEFU 24200 Passeermolen Fleet Lotte
Prijs
€ 89,99
bij Conrad
Gratis verzending 13 Koop bij ConradPrijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 04:14 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- GEFU
- Categorie
- Koken & tafelen
- Meer van dit merk
- Alle GEFU koken & tafelen
- Beste keuze
- De beste koken & tafelen van 2026
- Productcode
- 24200
- GTIN
- 4006664242004
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 89,99.
- Laagste prijs
- € 89,99
- Hoogste prijs
- € 89,99
- Gemiddeld
- € 89,99
- Nu
- € 89,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 89,99
- Hoogste prijs
- € 89,99
- Gemiddeld
- € 89,99
- Nu
- € 89,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de GEFU 24200 Passeermolen Fleet Lotte
Onmisbaar voor elke keuken!Met twee verwisselbare geperforeerde schijven - 2 en 3 mm - die het toepassingsgebied uitbreiden, met extra schraper. Met de 2 mm-frictieschijf kan zelfs vezelig passeergoed als prei worden verwerkt.De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald.
Veelgestelde vragen over de GEFU 24200 Passeermolen Fleet Lotte
- Wat kost de GEFU 24200 Passeermolen Fleet Lotte?
- De GEFU 24200 Passeermolen Fleet Lotte kost € 89,99 bij Conrad (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de GEFU 24200 Passeermolen Fleet Lotte in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de GEFU 24200 Passeermolen Fleet Lotte is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 89,99.
- Wat zijn de verzendkosten voor de GEFU 24200 Passeermolen Fleet Lotte?
- Bij Conrad, de goedkoopste winkel, is de verzending gratis. Levertijd: 13.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de GEFU 24200 Passeermolen Fleet Lotte?
- Merk: GEFU; Productcode: 24200; GTIN: 4006664242004.
Vergelijkbare producten
Alles in Koken & tafelen
Victorinox Zwitsers Modern Steakmessenset - Notenhout, 2 stuks
Victorinox Grand Maitre Santoku Mes - 17 cm, Zwart/RVS