1. Home
  2. Beauty & gezondheid
  3. Parfum
  4. C.HERRERA GOOD GIRL GOOD GIRL BLUSH EAU DE PARFUM 50 ml
Carolina Herrera

C.HERRERA GOOD GIRL GOOD GIRL BLUSH EAU DE PARFUM 50 ml

Prijs

€ 66,69

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 08:02 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Carolina Herrera
Categorie
Parfum
Meer van dit merk
Alle Carolina Herrera parfum
Beste keuze
De beste parfum van 2026
Productcode
8411061056769
GTIN
8411061056769

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 66,69.

Laagste prijs
€ 66,69
Hoogste prijs
€ 66,69
Gemiddeld
€ 66,69
Nu
€ 66,69
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 66,69
Hoogste prijs
€ 66,69
Gemiddeld
€ 66,69
Nu
€ 66,69
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de C.HERRERA GOOD GIRL GOOD GIRL BLUSH EAU DE PARFUM 50 ml

Ontdek de onverwachte kant van de iconische Good Girl met Carolina Herrera's Good Girl Blush Eau de Parfum. Deze betoverende parfum van 50 ml vangt een zachtere, speelsere vrouwelijkheid. Als een delicate en flirtieuze geur onthult hij een blozende nieuwe dimensie van het gedurfde Good Girl-karakter. Ontworpen als een intieme en meeslepende signatuurgeur, nodigt deze eau de parfum je uit om je meest spontane en charmante zelf te zijn. Spray de verrukkelijke geur op je polsen en hals – de warme punten van je lichaam – om jezelf in zijn tedere omhelzing te hullen en ervoor te zorgen dat de geur de hele dag bij je blijft. Gepresenteerd in een verfijnd flesje, is het het perfecte accessoire voor de moderne vrouw die zowel haar kracht als haar gevoeligheid omarmt. Een onmisbare toevoeging aan elke parfumverzameling voor die momenten die vragen om een vleugje zachte, stralende charme. Veiligheidswaarschuwing: Alleen voor uitwendig gebruik. Vermijd contact met de ogen. Brandbaar. Buiten bereik van kinderen houden. Bevat geurallergenen die overgevoeligheid kunnen veroorzaken. Bewaren op een koele, droge plaats, weg van direct zonlicht en warmtebronnen.

Veelgestelde vragen over de C.HERRERA GOOD GIRL GOOD GIRL BLUSH EAU DE PARFUM 50 ml

Wat kost de C.HERRERA GOOD GIRL GOOD GIRL BLUSH EAU DE PARFUM 50 ml?
De C.HERRERA GOOD GIRL GOOD GIRL BLUSH EAU DE PARFUM 50 ml kost € 66,69 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de C.HERRERA GOOD GIRL GOOD GIRL BLUSH EAU DE PARFUM 50 ml in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de C.HERRERA GOOD GIRL GOOD GIRL BLUSH EAU DE PARFUM 50 ml is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 66,69.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de C.HERRERA GOOD GIRL GOOD GIRL BLUSH EAU DE PARFUM 50 ml?
Merk: Carolina Herrera; Productcode: 8411061056769; GTIN: 8411061056769.
Alles in Parfum
€ 66,69
Joybuy
Naar winkel