- Home
- Verzorging & beauty
- Persoonlijke verzorging
- Venus Comfortglide Breeze Scheermes 1 Handvat + 2 Comfortgli...
Venus Comfortglide Breeze Scheermes 1 Handvat + 2 Comfortglide Mesjes
Prijs
€ 9,99
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 04:43 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Gillette-Venus
- Categorie
- Persoonlijke verzorging
- Meer van dit merk
- Alle Gillette-Venus persoonlijke verzorging
- Beste keuze
- De beste persoonlijke verzorging van 2026
- Productcode
- 7702018334919
- GTIN
- 7702018334919
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 9,99.
- Laagste prijs
- € 9,99
- Hoogste prijs
- € 9,99
- Gemiddeld
- € 9,99
- Nu
- € 9,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 9,99
- Hoogste prijs
- € 9,99
- Gemiddeld
- € 9,99
- Nu
- € 9,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Venus Comfortglide Breeze Scheermes 1 Handvat + 2 Comfortgli...
Ervaar het ultieme in gladheid en verzorging met de Gillette Venus Comfortglide Breeze Scheermes. Dit premium scheersysteem is deskundig ontworpen voor het vrouwelijk lichaam en beschikt over drie hoogwaardige mesjes die scheren, verzachten en exfoliëren voor een ongelooflijk zacht en glad aanvoelende huid. Het geheim van dit comfort is de revolutionaire Venus Skincushion-technologie. De ingebouwde gelkussentjes geven een mengsel vrij van bodybutter met een frisse briesgeur en een vleugje botanische oliën, voor een buitengewone gliding en hydratatie tijdens het scheren. De flexibele kop van het scheermes past zich moeiteloos aan elke contour van je lichaam aan voor een nauwe en veilige scheerbeurt, zelfs op lastige plekken. Dermatologisch getest, dit navulbare systeem bevat één handvat en twee mesjesnavullingen. Elke navulling past op alle Venus scheermeshandvatten (behalve Simply Venus en Venus + Satin Care). Geniet van een superieure scheerbeurt die je huid bij elk gebruik verwent.
Veelgestelde vragen over de Venus Comfortglide Breeze Scheermes 1 Handvat + 2 Comfortgli...
- Wat kost de Venus Comfortglide Breeze Scheermes 1 Handvat + 2 Comfortglide Mesjes?
- De Venus Comfortglide Breeze Scheermes 1 Handvat + 2 Comfortglide Mesjes kost € 9,99 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Venus Comfortglide Breeze Scheermes 1 Handvat + 2 Comfortglide Mesjes in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Venus Comfortglide Breeze Scheermes 1 Handvat + 2 Comfortglide Mesjes is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 9,99.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Venus Comfortglide Breeze Scheermes 1 Handvat + 2 Comfortglide Mesjes?
- Merk: Gillette-Venus; Productcode: 7702018334919; GTIN: 7702018334919.
Vergelijkbare producten
Alles in Persoonlijke verzorging
Gillette Venus ComfortGlide Breeze scheermesjes voor dames - 8 stuks
Gillette Venus PRO Smooth Sensitive scheermesjes, 6 stuks
Gillette Venus PRO Smooth Sensitive scheermes + 1 opnavulbaar scheermesje