- Home
- Speelgoed
- Overig speelgoed
- VTech Toet Toet Auto's Race- en Stuntlooping
VTech Toet Toet Auto's Race- en Stuntlooping
Prijs
€ 26,39
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 04:50 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Vtech
- Categorie
- Overig speelgoed
- Meer van dit merk
- Alle Vtech overig speelgoed
- Beste keuze
- De beste overig speelgoed van 2026
- GTIN
- 3417765349232
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 26,39.
- Laagste prijs
- € 26,39
- Hoogste prijs
- € 26,39
- Gemiddeld
- € 26,39
- Nu
- € 26,39
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 26,39
- Hoogste prijs
- € 26,39
- Gemiddeld
- € 26,39
- Nu
- € 26,39
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de VTech Toet Toet Auto's Race- en Stuntlooping
Maak je klaar voor onafgebroken raceplezier met het VTech Toet Toet Cars Race & Stunt Loop-speelgoed! Je kleintje kan een geweldig stuntparcours bouwen en de avonturen van Sven beleven. Dit dynamische 2-in-1-speelset kan worden opgebouwd als een adembenemende 360° looping of als een opwindende helling voor eindeloze, hoogvliegende actie. Lanceer de meegeleverde Sven-stuntauto en draai aan de hendel om hem met hoge snelheid door de looping te sturen voor waaghalzenstunts. Het echte plezier begint wanneer de auto over de magische sensor zoemt, waardoor vrolijke geluidseffecten, grappige zinnetjes, 6 melodieën en 3 kinderliedjes worden geactiveerd. Breid het speelplezier uit door dit set te combineren met andere Toet Toet Cars-speelsets voor een megacircuit. Met zijn stevige ontwerp en een automatische uitschakelfunctie om de batterij te sparen, is dit set perfect voor jonge coureurs. Voor de assemblage en het vervangen van de batterijen is toezicht van een volwassene nodig. Niet geschikt voor kinderen onder 1 jaar.
Veelgestelde vragen over de VTech Toet Toet Auto's Race- en Stuntlooping
- Wat kost de VTech Toet Toet Auto's Race- en Stuntlooping?
- De VTech Toet Toet Auto's Race- en Stuntlooping kost € 26,39 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de VTech Toet Toet Auto's Race- en Stuntlooping in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de VTech Toet Toet Auto's Race- en Stuntlooping is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 26,39.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de VTech Toet Toet Auto's Race- en Stuntlooping?
- Merk: Vtech; GTIN: 3417765349232.
Vergelijkbare producten
Alles in Overig speelgoed